Szukasz ceny?

Sprawdź ją w MEGACENNIKU

Największej internetowej bazie danych branży elektroinstalacyjnej.

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Włączamy emocjeZawartość

Hurtownia elektryczna Karel 2

Witamy na stronie internetowej hurtowni elektrycznej Karel 2!

 

Nasza hurtownia elektryczna działa na polskim rynku już od 1990 roku, zatem możemy pochwalić się bogatym, bo ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Oprócz centrali w Bielsku-Białej posiadamy pięć oddziałów w innych miastach, a więc w Tychach, Żorach, Chorzowie, Rybniku i Mikowie oraz wiele współpracujących hurtowni. Dzięki bogatej infrastrukturze przedsiębiorstwa, zawsze bogato zaopatrzonym magazynom centralnym i stosowaniu przemyślanych rozwiązań logistycznych w naszych hurtowniach możecie Państwo korzystać z obsługi na najwyższym poziomie.

Klienci hurtowni elektrycznej Karel 2 znajdą w naszej firmie szeroki wybór produktów z zakresu oświetlenia i elektryki. Posiadamy oprawy oświetleniowe i źródła światła w tym nowoczesne żarówki LED, a także kompletny osprzęt instalacyjny, okablowania i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą oraz historią firmy na stronie internetowej. Jeżeli preferujecie Państwo indywidualnie przygotowaną informację, nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Możecie je zadawać poprzez formularz w zakładce PRZEŚLIJ ZAPYTANIE.

Serdecznie zapraszamy do głównej siedziby naszej hurtowni elektrycznej w Bielsku Białej i do oddziałów Karel 2, które znajdziecie Państwo w Chorzowie i Żorach, a także innych miejscowościach na Śląsku – w Rybniku, Tychach i Mikołowie.